Журналісти дізналися чи легально возять дрова на Берегівщині (ВІДЕО)

Навіщо берегівські лісівники збирали жолуді?
10 Жовтня, 2018
Інформація для охочих виписати дрова паливні
12 Жовтня, 2018
Показати всі

Журналісти дізналися чи легально возять дрова на Берегівщині (ВІДЕО)

Сьогодні, 10 жовтня, у Берегівському районі, Берегуйфалівському лісництві, спільно з працівниками державної лісової охорони журналістами було перевірено на відповідність машини з дров’яною деревиною, які завантажені для закладів освіти та власних потреб громадян.

У рамках заходу присутні проінспектували вантаж (ЗІЛ та Камаз), з приводу визначення кількості та відповідності призначення дров паливних твердої породи.

Так працівниками державної лісової охорони Берегівського держлісгоспу було оглянуто декілька машин з деревиною у кількості понад 30 кубометрів дров, підготовлених та прочіпованих лісівниками на лісництві. Водій трактора надав лісівникам супровідні документи, тобто товаро-транспортні накладні та на кожній з машин на дровах були відповідні бирки, що засвідчує легальність виписаних та відвантажених дров. Також представники державної лісової охорони провели замір кубатури лісопродукції на кожному зупиненому транспортному засобі, що в сумі становило 30 кубометрів дров. Згідно з експертним висновком працівників державної лісової охорони дана деревина по якісних, розмірних та технічних характеристиках відповідає дровам паливним з деревини твердої породи згідно ГОСТ 3243-88.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ